Yüksek Kalite, Sorumluluk Bilinci, Yüksek Verimlilik

Hakkımızda

1976 yılında İbrahim KAYMAKÇI tarafından İskitler de 500 metrekare alanda faaliyete geçirilen şirketimiz 1989 yılında Ankara Sincan Dökümcüler Sitesinde 2.000 metrekare alanda döküm ve talaşlı imalata devam etmiştir.

2011 Yılında Ankara BAŞKENT ORGANİZE SANAYİ Bölgesi’ndeki yeni modern tesisine taşınmıştır. Bu tesisimizin kapalı alanı 4.600 metrekare açık alanı 14.400 metrekaredir. Tam ve Yarı otomatik kalıplama makineleri ile üretime devam etmektedir.

2015 yılında talaşlı imalat faaliyetimiz, Başkent Organize Sanayi Bölgesinde kurduğumuz grup şirketi KYK YÜCE MAKİNA’ya devredilmiştir. 2.100 metrekare kapalı toplam 3.600 metrekare sahada faaliyet gösteren KYK Yüce Makine, yıllık 4.000 ton işleme kapasitesine sahiptir.

2016 yılında Boya Tesisimiz ve Parça Temizleme Tesisimiz, Başkent Organize Sanayi Bölgesinde ayrı binalara taşınmış, böylelikle Kaymakçılar Makina ve Dökümün 3 farklı çatı altında kapalı alanı 6.000 metrekareye, açık alanı ise 14.000 metrekareye, yıllık döküm kapasitesi ise 14.000 tona ulaşmıştır. Tübitak ile Ar-Ge çalışmaları da yapan fabrikamızın ana üretim konusu, Redüktör, Traktör, Pompa-Vana Sanayi, Kompresör ve Genel Makine Sanayine yöneliktir.

Misyonumuz

Döküm sektöründe edinilmiş bilgi ve tecrübeleri gelecek kuşaklara aktaran, teknolojisinde sürekli gelişimi sağlayan, rekabetçi yapısıyla iş ortakları ve ülke ekonomisi için değer üreten, topluma ve çevreye karşı duyarlı, sürdürülebilir bir dinamizm yaratmaktır.

Vizyonumuz

Sürekli büyüme anlayışı ile kapasitesini etkin kullanan, kaliteden ödün vermeyen, geliştirme faaliyetlerine önem veren, pik ve sfero döküm üretiminde Sektör lideri, dünya tedarikçisi bir firma olmaktır.

KAYMAKÇILAR DÖKÜM

Kurum Kültürü ve Değerlerimiz

Saygı ve bağlılık

İşimizi en doğru şekilde, gönülden sahiplenerek yapıyoruz. Tüm ilişkilerimizi saygı ve sevgi çerçevesinde kuruyoruz, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli birliktelikler oluşturuyoruz. Tutarlıyız, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiriyoruz.

“BİZ” Olmak

Farkı yaratan insandır. İşini seven, yetenekli ve vizyon sahibi bir grup olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz. Paylaştıkça büyüyeceğimize inanıyor, kurumlarımızın gerçek sahibinin çalışan herkes olduğunu bilerek daha verimli ve daha üretken olabiliyoruz. Birbirimizin uzmanlığına saygı gösteriyor ve birbirimize güveniyoruz. Grup olarak elde edilen başarı da, bireysel başarılar da, hepimizin başarısıdır düşüncesiyle “biz bir aileyiz” bilinciyle çalışıyoruz. Tedarikçilerimizi, ürün ve hizmet ürettiğimiz müşterilerimizi de “biz” anlayışıyla aileden kabul ediyoruz.

Sosyal sorumluluk

Birbirimize, topluma ve çevreye karşı duyarlıyız. Bu konuda müşterilerimizi, tedarikçilerimizi de bilgilendiriyor, yasal mevzuatlara uyuyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme

Sürdürülebilir büyüme Değişime uyum sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Mevcut işlerimizi en iyi şekilde yapmaya devam ederken, sektörleri sürekli takip ediyor, yeni pazarlar ve ürünlerle büyümeye devam ediyoruz.

Ar-ge

Müşterilerimizin ve dahil olduğumuz sektörlerin ihtiyaçlarını göz önüne aldığımızda, ürettiğimiz ürünün ve hizmetlerin var olanlardan daha iyi olması için, devamlı araştırma yapıyoruz. Eğitimler ve sürekli gelişme sayesinde müşterilerimize yeni ve akılcı olanaklar sunuyoruz.

İnovasyon

İnovasyon sürecimiz tüm iş süreçlerinde şöyledir: 1. Yeniliği fark etmek 2. Çözüm üretmek 3. Geliştirmek 4. Uygulamak 5. Yaygınlaştırmak

Kaymakçılar Döküm Logo büyük Boy

Katalog

KYK Yüce Makina

İletişim

Gökçek Mah. 249. Sok 47/B Blok No:2 Sincan/ANKARA
Tel: +90 312 267 0492
Tel: +90 312 267 0358
Fax: +90 312 267 0387

Copyright © 2018 Kaymakçılar San. Tic. Ltd. Şti. - Tüm Hakları Saklıdır.  Ankara Sincan Web Tasarım.